Organizacja sprzedaży usług online

Ty rozwijasz swój biznes. Formalności załatwia dobrze zorganizowany system.

Wszystko co Ciebie interesuje wkrótce tutaj się znajdzie 🙂

Projekt "Nóż i Masło" czym jest?

Nóż i Masło to nasz autorski projekt w ramach którego testujemy, tworzymy i wdrażamy rozwiązania: marketingowe, designerskie, technologiczne. Te rozwiązania mają na celu ulepszenie komunikacji firmy z klientem, automatyzacje procesów marketingowo administracyjnych i optymizacje ich kosztów.

Tworzymy idealne narzędzie specjalnie wyostrzone na potrzeby twojej kuchni.

W ramach tego projektu prowadzimy badania we współpracy z naszymi klientami z poszczególnych branż. A także czerpiemy tą wiedzę od naszych partnerów biznesowych. Prowadzimy badania takie jak:
Na podstawie twardych danych uzyskanych za pomocą tych oto badań tworzymy szablony stron i sklepów internetowych, integracje systemów zewnętrznych (systemy fakturowania online, kalendarze, e-mailing, systemy magazynowe...). Dodatkowo dzięki naszemu doświadczeniu dobieramy dobre praktyki i eliminujemy te złe.
W ramach tego projektu bardzo dużą uwagę skupiamy na badaniach UX (doświadczeń użytkownika). Dzięki temu możesz mieć pewność, że nasze projekty będą bardzo wygodne w użytkowaniu dla Twojego klienta jak i dla Ciebie.

Znajdź rozwiązania dla swojej branży w pod zakładkach w menu górnym strony.

Przewiń na górę