Strona z wbudowanym sklepem e-commerce dla sprzedazy usług oraz produktów szkolenowo edukacyjnych

Zadbaj o komfort swojej pracy dzięki zautomatyzowanemu sklepu e-commerce dopasowanemu pod sprzedaż produktów online oraz usług.
Zwiększaj swoje zyski nie angażując się w wysyłanie, udostępnianie materiałów oraz prowadzenie księgowości. Pozwól systemowi zrobić to za Ciebie!

Sklepy internetowe, E-commerce.

Chcesz zacząć sprzedaż swojego produktu lub usługi na terenie całego kraju? Być może na całym świecie? E-commerce to bardzo szybko rosnący sektor gospodarki światowej, który ma na celu tworzenie wygodnych warunków dla handlu online.

E-commerce dosłownie tłumaczy się jako handel internetowy, więc same sklepy internetowe to tylko mała część tej już potężnej branży. Do tego dochodzą integracje systemów CRM, logistyka dostaw, automatyczne faktury. Na szczęście firmy kurierskie o tą logistykę zadbały, ale mimo wszystko, żeby doszło do wysyłki towaru klient musi mieć wygodne i intuicyjne warunki do zakupu w Twoim sklepie online. Tak samo jak i strona sprzedająca powinna mieć wygodny kokpit do zarządzania tym sklepem łącznie z obsługą zamówień.
I właśnie takie warunki przede wszystkim powinien spełniać dobry sklep internetowy.

W dzisiejszych czasach biznes właściwie nie istnieje bez internetu – większość firm ma już swoje własne profesjonalne sklepy internetowe, a brak takowego wzbudza podejrzenia u potencjalnego klienta, czy dana firma na pewno jest profesjonalna. Dodatkowo przed posiadaczem sklepu internetowego otwierają się ogromne możliwości promocji swojej marki jak i produktów online, co w połączeniu z możliwością sprzedaży na całym świecie jest w stanie wygenerować znacznie większe obroty.

Masz pomysł na sklep www? Porozmawiajmy o tym.

Skontaktuj się z nami i stwórzmy wspólnie wspaniały projekt!

Sklep internetowy

Decydując się na założenie własnej strony internetowej sprzedającej Twoje usługi lub produkty online musisz zadbać o to, by taki system maksymalnie dokładnie spełniał Twoje potrzeby biznesowe. W tym celu na początek warto sobie rozpisać, co konkretnie będziesz sprzedawać, w jakiej postaci dany produkt/usługa będzie udostępniana (kurs składający się z kilku filmików wideo, e-book w formacie pdf, konsultacja online lub stacjonarna i td.) Jeżeli wiesz już, co konkretnie będziesz sprzedawać, zastanów się nad tym, w jaki sposób będziesz promować dane produkty/usługi (własny profil na social media, płatne reklamy, landing page i td.) Teraz wiesz czym Twój produkt jest od strony stricte technicznej, wiesz w jaki mniej więcej sposób będziesz go sprzedawać, pozostało tylko znaleźć odpowiednie narzędzie dla realizacji danych celów.

Sam w sobie sklep internetowy nie koniecznie będzie dobrym rozwiązaniem. To musi być sklep dostosowany pod produkty cyfrowe, który działa bezpośrednio na Twojej stronie internetowej i jest nieodrębną jej częścią.

Dzięki sklepu internetowemu stworzonemu ze mną możesz:

Wybór odpowiedniego rozwiązania do sprzedaży produktów cyfrowych oraz usług jest niezwykle ważny z 3 głównych powodów:

1) Jest to ostatni element Twojego lejka sprzedażowego. Na tym etapie klient podejmuje ostateczną decyzje o zakupie Twojego produktu lub usługi.
2) Od tego jak dany sklep jest zbudowany zależy Twoja sprzedaż.
3) Dany sklep musi działać automatycznie, inaczej każde zamówienie częściowo lub w całości trzeba będzie "dopinać" ręcznie co zabiera masę cennego czasu.


Przykładowe wyceny stron www znajdziesz w zakładce "cennik".

Potrzebujesz strony www
z wbudowanym sklepem
e-commerce?

Chętnie porozmawiam z Tobą na temat sprzedaży w Twoim biznesie oraz podzielę się swoją wiedzą wraz z doświadczeniem.