Znajdź rozwiązanie dla swojej działalności:

Dietetyka

Ręczne wysyłanie oferty, pilnowanie przelewów od klientów, fakturowanie, ręczne wysyłanie materiałów... Brzmi znajomo?..

Rozwiązania dla branż

Rozwiązania dla branż to autorski projekt w ramach którego testuje, tworzę i wdrażam rozwiązania: technologiczne, marketingowe, designerskie. Te rozwiązania mają na celu ulepszenie komunikacji firmy z klientem za pomocą automatyzacji procesów biznesu i sprzedaży.

Skupiam się na biznesach usługowych sprzedających szkolenia online (webinary, e-booki, kursy online, spotkania offline)
Dane rozwiązania dotyczą również przedsiębiorców prowadzących zajęcia lub konsultacje online i stacjonarnie.

Dzięki tym działaniom doskonale wiem, jak zautomatyzować Twój biznes polegający na sprzedaży szkoleń oraz wizytach stacjonarnych bądź online.
Na podstawie twardych danych uzyskanych za pomocą tych oto badań tworzymy szablony stron i sklepów internetowych, integracje systemów zewnętrznych (systemy fakturowania online, kalendarze, e-mailing, systemy magazynowe...). Dodatkowo dzięki naszemu doświadczeniu dobieramy dobre praktyki i eliminujemy te złe.
W ramach tego projektu bardzo dużą uwagę skupiamy na badaniach UX (doświadczeń użytkownika). Dzięki temu możesz mieć pewność, że nasze projekty będą bardzo wygodne w użytkowaniu dla Twojego klienta jak i dla Ciebie.

Znajdź rozwiązania dla swojej branży w pod zakładkach w menu górnym strony.

Jeżeli jesteś:

W ramach tworzenia strony internetowej zautomatyzuje twój biznes i sprzedaż, za pomocą sprawdzonych integracji i praktyk informatycznych.

Moje rozwiązania pasują również dla firm sprzedających szkolenia w obszarach:

Wybierz swoją działalność:

Zachęcam również do konsultacji ze mną:

Dzięki krótkiej rozmowie jesteśmy w stanie wspólnie ustalić szczegóły projektu i znaleźć najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie.

Przewiń na górę