Organizacja sprzedaży produktów elektronicznych

Zautomatyzuj cały proces sprzedaży Twoich produktów elektronicznych!

Pomagam indywidualnym przedsiębiorcom sprzedającym produkty elektroniczne kompleksowo zorganizować procesy sprzedażowe oraz administracyjne za pomocą indywidualnie stworzonej i skonfigurowanej strony internetowej z systemem do sprzedaży produktów wirtualnych.

Wysyłanie oferty, pilnowanie przelewów od klientów, fakturowanie, ręczne wysyłanie materiałów...
Brzmi znajomo? Możesz w dość prosty sposób pozbyć się tych problemów układając i automatyzując dane procesy za pomocą strony internetowej.

Dzięki dobrze skonstruowanej stronie www połączonej z zewnętrznymi systemami online możesz:

Wszystkie punkty opisane wyżej, odpowiednio wdrożone w Twojej działalności, tworzą automatyczną ścieżkę obsługi klienta oraz sprzedaży przed i po zakupie, z minimalną ingerencją po Twojej stronie, co pozwala zwiększyć sprzedaż tracąc znacznie mniej czasu na jej obsługę.

Dzięki danemu systemowi sprzedaż oraz udostępnienie materiałów odbywa się w pełni automatycznie co oszczędza masę czasu, a dzięki stosowaniu praktyk sprzedażowych (UP sell, Cross sell oraz innych) jesteś w stanie zwiększyć sprzedaż nawet o 10%.

Potrzebujesz strony internetowej dla sprzedaży produktów elektronicznych?

Dzięki krótkiej rozmowie jesteśmy w stanie wspólnie ustalić szczegóły projektu i znaleźć najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie.

Dlaczego dany sposób projektowania i wdrożenia strony www ma sens?

Dzięki indywidualnie zaprojektowanemu systemowi zamiast prostego utworzenia ładnego i profesjonalnego sklepu z produktami elektronicznymi dodatkowo otrzymujesz zorganizowany system który w pełni automatyzuje Twoją sprzedaż oraz obsługę Twojego klienta.

Zwykła strona www

Strona www dopasowana do Twojej działalności łącząca w sobie marketing i automtyzacje IT

Sprawdź, jak możesz wykorzystać stronę internetową konkretnie w Twoim biznesie.

Po wysłaniu formularza napiszę do Ciebie maila w którym przedstawię indywidualne rozwiązanie dla Twojej działalności. Będę opierał się o dane wysłanie przez Ciebie w tym formularzu. W przypadku braku jakichś informacji niezbędnych dla przedstawienia rozwiązań, wyślę zapytanie również mailem.🙂 Będę proponował rozmowę telefoniczną w celu lepszego przedstawienia informacji i odpowiedzi na ewentualne pytania.
Czekam na kontakt,😉
Alex Palejczyk

    Imię (wymagane)

    Email (wymagane)

    Telefon (nie musisz podawać)

    Miejsce na Twoje pytania. Opisz wkrótce swoją sytuacje. Jakie problemy chcesz rozwiązać?