Bądź pierwszy

Pozwól swojej witrynie na bycie pierwszą w wyszukiwarkach!

SEM & SEO, Digital Marketing.

Dobrze mieć profesjonalną stronę lub sklep internetowy, lecz sama witryna nie wystarczy. Strona musi być widoczna w sieci, szczególnie na początku jej istnienia. Każdą stronę trzeba w odpowiedni sposób pozycjonować i promować. Wtedy zaczyna się ruch na stronie. A ruch to życie :). Dlatego zawsze mówimy do naszych klientów, że stworzenie strony to tylko początek pracy.

SEM, SEO są podobne do Digital Marketingu jednak strategia działania i cele dość mocno się różnią. Na początku od razu warto odrzucić SEM i zostawić tylko SEO i Digital w jednym.
SEO to działania które mają na celu zwiększenie indeksowania Twojej witryny na konkretne frazy kluczowe w wyszukiwarkach, żeby po wpisaniu frazy np. "meble Wrocław" Twoja witryna wyświetliła się jak najwyżej, a najlepiej jako pierwsza, jeżeli zajmujesz się meblami oczywiście :). Zależy to od wielu czynników takich jak np. link building czy jakość kodu źródłowego witryny, albo treść. W każdym razie chodzi o to, żeby wyszukiwarka uważała naszą stronę jako wartościowe źródło informacji i pokazywało wysoko.
Digital Marketing to działania które mają na celu pokazania twojej witryny osobom które potencjalnie mogą być zainteresowane Twoją ofertą. Używając dla tego płatnych spersonalizowanych reklam Google ads i Facebook ads.

Dobrze ustawiona reklama ads pozwala wygenerować duży ruch na stronie i dotrzeć do Twojej grupy docelowej. A dobrze prowadzona kampania SEO pozwala na posiadanie dobrej opinii wyszukiwarek dzięki czemu Twoja strona będzie się wyświetlała jako pierwsza w wynikach.
Maksymalny efekt marketingu online można osiągnąc prowadząc 2 takie kampanie jednocześnie, czyli kampanie SEM.

Potrzebujesz wsparcia Digital marketing lub pozycjonowania SEO?
Porozmawiajmy o tym.

Skontaktuj się z nami i stwórzmy wspólnie wspaniały projekt!

Przewiń na górę