Strony internetowe dla biznesu usługowego

Ty rozwijasz swój biznes. Formalności załatwia dobrze zorganizowany system.

Pomagam indywidualnym przedsiębiorcom oraz firmom z branży usługowej kompleksowo zorganizować procesy administracyjne za pomocą adaptacji oraz wdrożenia systemów informatycznych online połączonych ze stroną internetową.

Wszyscy wiemy, że prowadząc działalność trzeba mieć swoją stronę internetową, ale nie wszyscy wiemy, że w dzisiejszych czasach tego nie wystarczy.

Dzięki dobrze skonstruowanej stronie www połączonej z zewnętrznymi systemami online możesz:

Wszystkie punkty opisane wyżej, odpowiednio wdrożone w Twojej działalności, tworzą automatyczną ścieżkę obsługi klienta przed oraz po zakupie, z minimalną ingerencją po Twojej stronie, co pozwala zwiększyć sprzedaż tracąc znacznie mniej czasu na jej obsługę.

Odblokowany czas można przeznaczyć na ulepszenie swoich usług lub działań marketingowych.

Tworzenie strony www dla biznesu usługowego - na czym polega?

Pierwszy etap tworzenia polega na zapoznaniu się ze specyfiką działalności, branżą oraz produktem (w naszym przypadku usługą).

Drugim etapem jest ustalenie w jaki sposób możemy zaprojektować stronę internetową, co ona powinna zawierać, jaka funkcjonalność, czy sprzedaż będzie odbywać się online przed wykonaniem usługi czy dopiero po.

Trzecim etapem jest dobór technologii. Może to być rozbudowany system z modułem sklepu internetowego posiadającym integracje z zewnętrznymi systemami z których korzysta przedsiębiorca (np. Online faktoring, System CRM). Może być to niewielka strona z inteligentnym kalkulatorem wyceny połączonym z formularzem kontaktowym. Sama struktura oraz rozwiązania techniczne są dobierane w oparciu o cel który ma spełniać strona.
Etapem czwartym jest już wdrożenie.

Potrzebujesz strony internetowej dla swojego biznesu usługowego?

Dzięki krótkiej rozmowie jesteśmy w stanie wspólnie ustalić szczegóły projektu i znaleźć najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie.

Dlaczego dany sposób projektowania i wdrożenia strony www ma sens?

Dzięki indywidualnie zaprojektowanemu systemowi zamiast prostego utworzenia ładnej profesjonalnej strony dodatkowo otrzymujesz zorganizowany system pomagający Tobie w przyśpieszeniu i ulepszeniu Twojej pracy.

Zwykła strona www

Strona www dopasowana do Twojej działalności łącząca w sobie marketing i automtyzacje IT

Sprawdź, jak możesz wykorzystać stronę internetową konkretnie w Twoim biznesie usługowym.

Po wysłaniu formularza napiszę do Ciebie maila w którym przedstawię indywidualne rozwiązanie dla Twojej działalności. Będę opierał się o dane wysłanie przez Ciebie w tym formularzu. W przypadku braku jakichś informacji niezbędnych dla przedstawienia rozwiązań, wyślę zapytanie również mailem.🙂 Będę proponował rozmowę telefoniczną w celu lepszego przedstawienia informacji i odpowiedzi na ewentualne pytania.
Czekam na kontakt,😉
Alex Palejczyk

    Imię (wymagane)

    Email (wymagane)

    Telefon (nie musisz podawać)

    Miejsce na Twoje pytania. Opisz wkrótce swoją sytuacje. Jakie problemy chcesz rozwiązać?


    Przewiń na górę